Zaznacz stronę

Diverse

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek – sobota 9.00- 20.00
niedziele handlowe 10.00 – 20.00

DIVERSE jest marką dla kobiet i mężczyzn poszukujących różnorodności, żyjących aktywnie, dla których indywidualny styl jest bardziej istotny niż zmieniające się trendy mody. Autorzy kolekcji projektując odzież dla marki myślą o ludziach aktywnych, sprawnie poruszających się w przestrzeniach miejskich, dla których strój stanowi manifest sposobu życia – otwartości, spontaniczności i chęci odkrywania nieznanych obszarów, doświadczeń czy idei. Silny charakter, pewność siebie, pozytywna energia i świeżość to cechy, które definiują unikalną osobowość odbiorców marki.

DIVERSE od ponad 20 lat spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Czerpie inspiracje z najnowszych modowych trendów, wybierając najbardziej interesujące i adoptując je do charyzmatycznego charakteru brandu, ponad wszystko stawiając indywidualny styl. Dzięki temu, kolekcje są odzwierciedleniem niepowtarzalnego ducha marki.

Kolekcja Diverse dostępna w sklepie online na diversesystem.com, w ponad 300 salonach stacjonarnych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej sukcesywnie rozwija swoje portfolio o nowe kolejne rynki.

Aktualności

Promocja

Ho, ho, ho! Skorzystaj z prezentu mikołajkowego od Diverse. Zdobądź -30% na wszystko z wyłączeniem DEXT DAKAR i podaruj radość bliskim 🙂

Promocja ważna do odwołania.

BLACK WEEK w DIVERSE

BLACK WEEK | Jeszcze większy rabat dla klubowiczów! Z kartą DC zyskujesz -30% na wszystko z wyłączeniem kolekcji DEXT DAKAR.

Black Week w DIVERSE

BLACK WEEK! Rozpoczynamy coroczne święto zakupów! -20% na wszystko!

*Nie dotyczy kolekcji DEXT Dakar