CCC

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek – sobota 9.00 – 20.00
niedziele handlowe 10.00 – 20.00

Kontakt:

Telefon: 18 55 057 36

CCC S.A. jest jednym z największych producentów obuwia i jedną z najszybciej rozwijających się spółek obuwniczych w Europie Grupa CCC posiada blisko 1.000 sklepów, o powierzchni przekraczającej blisko 550 tys. mkw w 19 krajach w Europie i poza nią. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia. Wśród bogatego portfolio, CCC oferuje obuwie skórzane swojej sztandarowej marki Lasocki, szeroką kolekcję obuwia popularnych marek sportowych: Sprandi, Reebok, Puma, New Balance, Converse czy Skechers a dla najmłodszych – obuwie z wizerunkami dziecięcych idoli z bajek Disney’a. Poprzez swoją spółkę zależną eobuwie.pl SA Grupa CCC jest również liderem e-commerce na rynku obuwia w Europie Środkowo-Wschodniej.

Go for More – Idę po więcej!

CCC strona www: www.ccc.euprofil
na FB: https://www.facebook.com/CCC.Poland/profil
na Instagram: https://www.instagram.com/cccshoesbags/profil
na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cccsa/

Aktualności

Tylko dla klubowiczów CCC -20% na obuwie!

Najlepsze okazje tylko w Klubie CCC! Tylko teraz super zniżka – aż 20% na stylowe obuwie z najnowszej kolekcji! Dołącz do Klubu CCC już dziś i skorzystaj z rabatu 20% w sklepach CCC!

Promocja obowiązuje w dniach 18.11 – 22.11.2022. Rabat dotyczy produktów nieprzecenionych. Z promocji wyłączone są produkty z kolekcji kapsułowej Lasocki Cosy Padding oraz Jenny Fairy Let’s Party. Szczegóły u sprzedawcy

CCC CLUB STORIES x JUSTYNA KOZŁOWSKA

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta… i konieczność wyboru prezentów. Skarpetki lub krawat nie zawsze działają, zwłaszcza, gdy chodzi o dzieci. Mądre podpowiedzi dla Św. Mikołaja ma w tym roku Justyna Kozłowska z 10 minut spokoju. Zrób sobie… prezent, wychilluj na nieco ponad 10 minut i wsłuchaj się w świąteczne lifehacki. Nie ma za co!

Dzień Singla w CCC!

Dzień Singla w CCC! Tylko do 13 listopada, przy zakupach za minimum 149 zł, zniżka 25% na wszystko! Świętuj Dzień Singla – z mega rabatem 25% na wszystkie produkty! – w sklepach CCC, apce i na CCC.eu! Oferta obowiązuje w dniach 11-13.11.2022