Zaznacz stronę

4F

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek – sobota 9.00- 20.00
niedziele handlowe 10.00 – 20.00

E-mail: gr5@4f.com.pl
www.4f.com.pl

KIM JESTEŚMY?

Trening? Bieganie? Narciarstwo? Każdy rodzaj ruchu sprawia, że nasze serca biją szybciej. 4F to marka z ponad 20-letnim doświadczeniem, która narodziła się z pasji do sportu. Tworzymy odzież zarówno dla profesjonalnych zawodników, jak i pełnych zaangażowania amatorów, bo w naszym teamie jest miejsce dla wszystkich! Chcemy Cię inspirować do próbowania nowych rzeczy i wspierać w dążeniu do sportowych celów poprzez wysokiej jakości, zaawansowaną technologicznie odzież treningową i outdoorową. Dołącz do teamu 4F!

#WEMAKEATEAM

Mocno wierzymy, że razem możemy więcej, dlatego zawsze staramy się łączyć siły z ludźmi, którzy myślą podobnie do nas. Współpracujemy z komitetami olimpijskimi z różnych krajów, z lokalnymi drużynami i związkami sportowymi, a także z profesjonalnymi zawodnikami. Nie możemy sobie wyobrazić lepszych ambasadorów naszej marki!

Aktualności

Promocja

4F ZAPRASZA DO GALERII GORLICKIEJ NA ZAKUPY Z RABATEM AŻ -40% NA CAŁE SKI&SNOWBOARD PRZY ZAKUPACH ZA 299 ZŁ (rabat naliczany od ceny bieżącej produktu).

Promocja ważna do odwołania.

Promocja

W dniach 7 – 19.12 4F ZAPRASZA DO GALERII GORLICKIEJ NA ZAKUPY Z RABATEM -40% NA ODZIEŻ I OBUWIE NA STOK (rabat obowiązuje od ceny bieżącej przy zakupach za min. 499 zł).

Promocja

W dniach 29.11 – 06.12 4F ZAPRASZA DO GALERII GORLICKIEJ NA ZAKUPY Z RABATEM -30% NA KOLEKCJĘ JUNIOR ORAZ WSZYSTKIE AKCESORIA (rabat obowiązuje od ceny bieżącej przy zakupach za min. 149 zł).